Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezinárodní den jezevčíků

25. 2. 2007

Tuhle úžasnost vymyslel jeden z mých povedených adoptivních bratříčků. Ta myšlenka mi přijde tak nádherná, že jsem se svatosvatě rozhodla šířit jí světem kudy budu chodit.

Je to jednoduché. Prostě chcete někomu dát dárek. Ale ten člověk zrovna nemá svátek ani narozeniny, nejsou vánoce, Nový rok ani jiný velevýznamný den.....A jsou na světě lidé, kteří se ostýchají a upípají přijmout nějaký dáreček jen tak. No, a od toho je na světe Mezinárodní den jezevčíků. Může to být kterýkoliv den, pro který se právě v tu chvíli rozhodnete. A tedy, může jich být v roce kolik budete chtít. Prostě přijdete za tím člověkem, potřesete mu okončetinou a předáte dárek se slovy: "všechno nejlepší k MDJ" !

Strašně ráda dávám dárky k MDJ :o))

Zkuste to taky. Šiřte tuhle myšlenku dál.....a bude na světě o jeden úsměv líp. Uvidíte sami.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Gabriela F., 29. 3. 2009 1:58)

To je tak milá psina, že ji začnu taky šířit:-)
A to i proto, že můj první a nezapomenutelný hafík byl právě jezevčík...

jezevčík ...

(šílený tučnák Petr, 31. 12. 2008 16:21)

zdravím Tě, na Tvé stránky jsem zavítala úplně omylem, a nevěřila jsem vlastním očím, když jsem spatřila MDJ :o)já totiž tropím takové malé, trošku jiné ale i trošku stejné MDJ již asi tři čtyři roky, začalo to nevinně, svému tehdy kamarádovi, jsem začala kreslit jezevčíky, už předtím jsem byla pověstná, že jsem dávala dárečky, obrázky,... ale s těmi jezevčíky to chytlo ten pravý punc výjimečnosti :o)tak asi tak, jen tak dál s MDJ ps. máme jezevčíka Josefínku

!!!

(Starý klaun, 22. 11. 2008 12:23)

...klečím a smíchem tluču čelem v zem svou rodnou... krásná a milá psina... sorry jezevčíkovina! Děkuji!

jeeeeee

(aki_aki, 13. 2. 2008 21:54)

Nádhera! Úžasná konina, kterou doopravdy stojí za to šířit! Dík! :-)